top of page
TESİS YÖNETİMİ

Yüksek standart tesis yönetimi

SAUTER, tesis yönetiminde sizin güvenilir, deneyimli ortağınızdır. Binanınızın ömrü ya da gelişimi hangi safhada olursa olsun, on yıllardır süren deneyimimize her zaman güvenebilirsiniz. İhtiyaçlarına göre insanlar için ortamları en uygun hale getiriyoruz. Bu süreçte, ortak çevremizin kaynaklarını korumak için izlediğimiz görev aynı zamanda sizin için de önemli bir ekonomik avantaj anlamına gelir. Çünkü insan ortamlarını enerji verimli yaparak doğal olanları da koruyoruz. Sorunsuz ve etkili bir biçimde enerji bilinçli, teknik, altyapısal ve ticari tesis yönetimini birbirleriyle birleştirmek SAUTER’in bütünsel yaklaşımının temelidir. Bir binanın ömür boyu başarılı olması ancak bina da gelişme aşamasına eşlik ediyorsa mümkündür. SAUTER’de optimal ve maliyet-etkin, uzun vadede yatırımlarınızı muhafaza etmek için emin bir ortağınız bulunuyor. Bu, kavramdan uygulamaya bütün ölçümleri izleyen  ve kalite korumayı sağlayan yüksek nitelikli kilit personelimiz sayesindedir.

Ağ tabanlı düşünce – tesis yönetimin dört alanı:

Enerji-bilinçli tesis yönetimi, her bina sürdürülebilir ve mali açıdan etkin biçimde kullanılabilir.

 

Teknik tesis yönetimi, bir binanın bütün teknik parametreleri izlenebilir ve birlikte analiz edilebilir. Böylece her düzeyde modern, yüksek işlevli ekipman sağlıyoruz.

 

Altyapısal tesis yönetimi, yapı değişikliği gereksinimleri nedeniyle.  Bu nedenle mevcut altyapılar verimli kullanılabilir ve gerektiğinde ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.

 

Ticari tesis yönetimi, işletme maliyetlerini kontrol altında tutmak için ekonomik uzmanlık, teknik düşünme ve iyi sağduyu kullanabilirsiniz.

bottom of page