top of page
KALİTE POLİTİKAMIZ

Bir ihtisas firması olan SBC Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin Kalite Politikası;

 

  • Hizmet ve ürünlerini müşteri isteklerine ve ilgili standartlara uygun olarak ve gelişen teknolojiye uyumlu malzeme seçimi, doğru tasarım, zamanında teslimi ve verimli servis hizmeti ile sunmak,

  • Sektörünün dinamik ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirilen iş süreçleri, gerekli teknik ve mesleki kalifikasyona sahip insan kaynakları ile hizmet üreterek sürekli müşteri memnuniyetini ve güvenini tesis etmek ve bunların sonucunda ticari başarıyı sürekli kılmaktır.

 

SBC Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sürekli gelişmeyi kendine hedef edinmiş ve bunu sağlamayı taahhüt etmektedir. 

 

Şirket, kalite politikasını bu dinamik ortamda kesintisiz olarak uygulayabilmek için kalite kavramını organizasyon yapısının tamamlayıcı bir fonksiyonu olarak değil, tüm operasyon süreçlerinin dokusunu oluşturan ve bu süreçlerin nihai başarısını belirleyen en temel unsur olarak görmektedir. Bu nedenle SBC Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin kalite politikası aynı zamanda şirketin yönetim politikası, şirket kalite sistemi de şirket yönetim sistemi olarak algılanmalıdır.

SBC OTOMASYON ISO 9001_edited.jpg
bottom of page