top of page
ENERJİ YÖNETİMİ

SAUTER enerji yönetimi

İklim, artan kaynak ve enerji tüketimi bilinci ile 21. yüzyıla şekil vermektedir. Sonuç olarak, daha sıkı düzenlemeler ve şirketler tarafından güvenilirlik ihtiyacı vardır. SAUTER’de müşterilerimize karşı  olan sorumluluk, çevre ve topluma karşı olan sorumluluğa bağlıdır.

 

Uzman enerji yönetimimiz sayesinde, maliyetlerinizde düşüş ve tüm bina ömrü boyunca yüklemelerinize en uygun ekonomik işleyişi sağlıyoruz. Aynı zamanda, bu tedbirler CO2 emisyonlarını azaltmaya yardım eder ve binalar ve üretim tesislerinin optimal ekolojik işletimini sağlar. Aktif olarak çevreyi korumak ve binalarınızı ve üretim tesislerinizi yenilenebilir kılmak için nakit ayırın.

 

SAUTER’in uzman enerji yönetiminden faydalanın (tadını çıkarın). Bizde size de uygun bir çözüm vardır.

 

Enerji Yönetimi Çözümleri SAUTER EMS

  • SAUTER EMS enerji tüketimini kesintisiz ve güncel izlemeyi garantiler ve tüketimdeki ani hareketliliği anında teşhis eder. Bu, işletim maliyetini kalıcı olarak düşürmenizi sağlar.

  • SAUTER EMS, ISO 50001:2011 (EN 16001 yerine), LEED, BREEAM, DGNB, HQE, GreenCalc+ gibi ulusal ve uluslararası standartlar ile uygulama, sertifikasyon ve uyumluluk için temel bileşendir.

  • SAUTER EMS hassas enerji tüketimini gösterir ve doğa ve çevreyi muhafaza etmek için CO2 emisyonlarını önemli ölçüde azaltmayı sağlar.

  • SAUTER EMS size farklı üreticileri ve standartlaştırılmış protokolleri destekleyerek uzun vadeli yatırım güvenliği sunar. Bu yatırım maliyetlerinizi ve artçı maliyetlerinizi azaltır..

  • SAUTER EMS modüler konsepti planlama güvenliği sağlar. Sistem her zaman genişletilebilir ve esnektir. Mevcut tüm standartları destekler ve bu nedenle daha düşük satın alma maliyetlerine yol açar.

  • SAUTER EMS, şirketin enerji yöneticisine, enerji tüketimi ve yükleme optimizasyonu hususunda detaylı analizleri gerçekleştirmek için kapsamlı bir araç sağlar. Ayrıca çeşitli yerel sitelerin enerji veri ve bilgisi, her yerden erişilebilen SAUTER EMS’te merkezi olarak toplanabilir. Bu bir şirket çapında, hatta dünyadaki tüm aktif şirketler için bile, enerjiye genel bakış sağlar.

bottom of page