top of page
PROJE BİLGİ BİRİKİMİ

SAUTER proje bilgi-birikimi bir anda belirmedi. Sayısız küçük ve büyük projenin verimli ve başarılı gelişimi sayesinde 100’den fazla yıldır bina otomasyonu sektöründe çok değerli bilgi birikimi kazandık.

 

Ve biz asla duraklama göstermedik: SAUTER Akademi gelişmeye devam etmemizi, tüm personelimizin pratik ve teorik uzmanlıktan geçmesini sağlar. Ayrıca, kurum içinde geliştirilen yenilikçi SAUTER CASE Suit (Computer-Aided SAUTER Engineering), firmamız bünyesinde kolay bilgi aktarımını sağlayan bilgi kütüphanelerine sahiptir.

SAUTER CASE uzmanlığı

  • SAUTER CASE pratikte kendini kanıtlamış çözümlerin akıllı kütüphaneler aracılığıyla yeniden kullanılmasına olanak sağlar.

  • SAUTER CASE plan aşamasından uygulamaya, devam eden işletme ve kullanma aşamasındaki enerji optimizasyonuna kadar proje ekibine eşlik eder.

  • SAUTER CASE bilgi veritabanı ve çözüm kütüphaneleri de dahil güvenilir planlamayı garantiler.

  • Yüksek kalite standartlarında güvence.

 

Bu gibi aletlerle, gelenek ve SAUTER’i rakiplerinden ayıran ve bina otomasyonu sektöründe dünya çapında en çok aranan servis sağlayıcılarından biri yapan son teknoloji birleştirebilir. Bu aletler enerji verimliliği, yatırım koruması vekullanılabilirlik için son model binalar ve çığır açan çözümler yaratmaya yardım eder.

Deneyimlerimizden faydalanın

Geliştirilen iş süreçleri ve yıllardır kanıtlanmış pratik deneyim size en üst düzeyde planlama güvenliği sağlar ve her zaman verimli proje işlemeyi garanti eder. SAUTER en karmaşık görevlere bile akıllıca hakim olunmasını sağlar ve gereksinimlerinizi güvenilir bir şekilde yerine getirmek için yanınızdayız. Ek olarak, çevre ve barındırdığı topluluk ile alakalı sürdürülebilir ve sorumlu bir tavır sergiliyoruz. Tüm bunlar müşterilerimize şunu söyler : bize her zaman güvenebilirsiniz.

bottom of page