top of page
HİZMETLER

Değer tutma ve uzmanlardan hizmetler

SAUTER’de binalarınızı bölünmez bir bütün olarak görüyoruz. Bu yüzden müşterilerimiz her zaman kapsamlı proje desteği bekleyebilirler.

Binalarınız için hizmet sağlayıcı olarak, on yıllardır süregelen deneyimimiz, teknik bilgi-birikimimiz ve uzman servis personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Mühendislikten işletmeye size eşlik ediyoruz ve aynı zamanda ısıtma, klima ve bina otomasyonu alanlarında seçtiğiniz üreticilerin mevcut ürünleri ile çalışıyoruz.

Artan çalışma güvenliği ve kullanılabilirliği

Yüksek vasıflı özel servis personelimiz, sadece mevcut güvenlik standartlarının yerine getirilmesini değil aynı zamanda sistemlerinizin her zaman sorunsuz çalışmasını sağlar. Bu şekilde, binanınızın en iyi değeri tutmasını sağlıyoruz.

 

Servis personelimiz düzenli olarak kurulu ekipmanı kontrol eder  ve ayarlar, böylece verimliliğini ve güvenilirliğini potansiyel arızaları öngörüp engelleyerek arttırabiliriz. Eğer arızalar tekrar oluşursa, bir sorunuz varsa veya bilgiye ihtiyacınız varsa 24 saat hizmetimiz sizin için hazır bulunur. Bu size 7 gün 24 saat teknik personel erişimi ve yedek parça sağlar.

 

Tabii ki, biz her binanın ayrı bir zorluk olduğunun bilincindeyiz. Size hazır çözümler sunmuyoruz- SAUTER’in sizin için yapabileceği herşey ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır. Siz bize sadece ihtiyaçlarınızı bildirin ve birlikte uygun bir çözüm bulalım.

Teminatlarımız:

  • SAUTER, montajlarınızın kullanım güvenliğini yükseltir, duruş sürelerini önler ve değerini sürdürür.

  • SAUTER, deneyimli servis teknisyenleri ve danışmanlar yollar ve sahada hızlı ve doğrudan  sorunlarını giderir.

  • SAUTER, tasarruf yapmak için tüm potansiyelden faydalanır, böylece devam eden ve takip eden maliyetleri azaltır.

  • SAUTER, riskleri öngörür ve ciddi vakalarda hızlı yardım sağlar.

hakkımızda_2en.png
bottom of page