top of page
YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN, ŞİMDİ YENİ ŞEYLER SÖYLEME ZAMANI DEDİK VE MECHTALKS 2022 KATILDIK

24 Kasım 2022 tarihinde İstanbul Mandarin Oriental Hotel Kuruçeşme’de; Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği (MTMD) ve Borusan Mannesmann iş birliği ile düzenlenen  MechTalks 2022'de Gümüş Sponsor olarak destek verdik.

SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ TAŞIYAN FİRMAMIZ DEFNE SPOR KIZ HENTBOL TAKIMINA DESTEK OLACAK

SAUTER Türkiye, SBC Otomasyon 2018-19 sezonunda Defne kızlarının destekçileri arasına katıldı. SBC Otomasyon Defnespor hentbol takımının Sultanbeyli antreman yapılanmasına destek olacak.

ISK – SODEX 2018 FUARINA KATILDIK

07 – 10 Mayıs 2018 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü İstanbul'da düzenlenen ISK – SODEX Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri fuarına katıldık. 3. Salon C02 numaralı gelen katılımcılara ve ziyaretçilere firmamız ve  ürünlerimiz hakkında bilgiler verilip, ayrıca standımızda yer alan ürünlerimizi inceleme fırsatı sunulmuştur.

10.YIL KURULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZÜ 13 EKİM 2017 CUMA GÜNÜ DÜZENLEDİĞİMİZ DAVETTE KUTLADIK

SBC OTOMASYON A.Ş. ve ARI YANGIN A.Ş.' nin 10. yıl kuruluş yıldönümünü, 13 Ekim 2017 Cuma akşamı, Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel'de düzenlenen gala gecesinde, mesai arkadaşlarımız, dostlarımız ve saygıdeğer sektör temsilcileri ile birlikte kutladık. Açılış konuşması ile başlayan gece, firmamızda 5., 6-9 arası ve 10.yılını doldurmuş şirket çalışanları plaketlerinin dağıtımı ve yıldönümü pastasının kesilmesinin arkasından, Grup Barkod orkestrasının canlı performansı eşliğinde akşam yemeğiyle devam etmiştir.
10 yıldır yanımızda olan, bizi destekleyen, büyüten ve geliştiren tüm dostlarımıza teşekkürlerimizle...

AZERBAYCAN ŞUBEMİZ YANGIN SÖNDÜRME VE ALGILAMA SİSTEMLERİNİN LİSANSINI ALDI

SBC Otomasyon Sistemleri ve Sanayi Ticaret A.Ş.Azerbaycan Filialı olarak 25-04-2016 tarihi itibariyle Yangın Söndürme, Algılama ve Korunma Sistemleri ile ilgili Sistem çözüm, Satış, Devreye alma, Bakım, Servis hizmetleri vermeye başladık.
Bilgilerinize sunarız.

bottom of page